Zaman Merkezi Kullanımda!

Ocak 30, 2012

Cumartesi günü zaman merkezinde toplandık, 12’den 6’ya kadar baya geniş çaplı bir temizlik-tadilat-bakım yaptık. İlk hali ve son hali fotoğraflarını gördüğünüzde aradaki farka inanamayacaksınız.  Soğuk havada kendini temizliğe adadıkları için Gözde, Martin, Yeliz, Begüm, Gonca, Sezgin, Eser Ahu, Ahu’nun arkadaşları, Leire, Raquel ve Fernando’ya,  getirdikleri sandalyeler için Cemile ve Ercüment’e,  giriş katına perdeler taktığı ve kaşını yarmaktan ustalıkla kurtulabildiği için Cihan’a, elinden her iş geldiği ve zaman merkezini yaşanır hale getirdiği için  Kazım’a, lambalarımızı takan Yasemin’e, tam ihtiyacımız olduğu anda bir anda belirdiği ve mutfaktaki tadilat işlerini hallettiği için Onur’a ve bizi ziyarete gelip hal hatır soran herkese çok, çok teşekkürler!

Şimdi artık zaman merkezine yerleşme zamanı! Bundan böyle her çarşamba 17:00-21:00 arası zaman merkezindeyiz. Servis değişimlerinizi bu saatlerde ayarlayarak zaman merkezinde buluşabilirsiniz. Grup çalışması yapmak isterseniz de bize haber verin, zaman merkezi programına alalım, ilgilenen herkes katılabilsin. Zaman merkezinde zaman ekonomisi dönecek, yani verdiğiniz servisler için saat kazanırken, aldığınız servisler için zaman ödüyor olacaksınız. Bu çarşamba için biz şöyle bir program hazırladık, açılışı kutluyoruz, herkesi bekleriz! :

17:00 Kapılar açılıyor

– 18:00-18:30 Zumbara 101- Zumbara nedir, nasıl kullanılır?

-18:30-19:30 “Zumbara’da ne verebilirim ki?” diyorsanız konuşalım, kimler neler veriyor, siz ne yapabilirsiniz… (Ücreti: 1 saat)

-19:30- 20:30 Zumbara’dan Serkan Kırmızı bizim için bir ritm atölyesi düzenleyecek, çalacağız, oynayacağız (Ücreti: 1 saat).

-21:00 Kapılar kapanıyor

Zaman merkezi şu anda tertemiz ancak minderler olsa da oturacak yer işini kısa yoldan halledebilsek diyoruz, bu çarşamba programını bu yüzden “minderini kap gel” adı altında düzenleyelim dedik (fikir için Ahu’ya teşekkürler). Yolda minderli kişileri görürseniz şaşırmayın, aynı yere gidiyorsunuz, birbirinizi takip edin.

Reklamlar

4 Responses to “Zaman Merkezi Kullanımda!”

 1. Halil Şık Says:

  Merhaba
  Ellerinize sağlık:)
  Ben yenisiyim bu oluşumun. Lütfen cevaplarsanız sevinirim
  1) Merkezin adresi nedir?
  2) Merkezin iletişim bilgileri var mıdır? Varsa nedir?
  3) Bu hafta hava şartları kötü.Toplantının ertelenme durumu var mıdır?
  Sevgiler, saygılar
  Halil ŞIK

 2. meltems Says:

  Merhaba, zaman merkezindeki etkinlikleri ertelemeyi düşünmüyoruz şu anda, zaman merkezi açık olacak. Mekan tünelde, tüneldeki simit sarayının karşısındaki sokaktan giriyorsunuz, hemen sokağın başında enkavi han’ın yan tarafında sağdaki camlı kapı.


 3. Mekan hayırlı olsun! Paylaşımı pozitif etkileyeceğinden hiç kuşkum yok. Önemli bir adım atılmış. Emeği geçenleri tebrik ediyorum.

 4. Buğra Says:

  Selam hayırlı olsun. Dün NTV de gece haberlerıne göz gezdirirken rastladım ilginç geldi ve bir süreliğine eğer izin verirseniz izleyici olarak aranıza katılmak istiyorum.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: