Zumbaradan “Kendi İnternet Sitenizi Kendiniz Yapmayı” öğrenin!

Ağustos 24, 2011

Zumbara.com’da bütün girilmiş olan arz ve talepleri siz de tek tek inceleseydiniz, eminim siz de birbirimize yaşam tecrübelerimizi anlatarak, bildiklerimizi birbirimize öğreterek ne kadar fazla şey yapabileceğimizi, birbirimizin ne kadar fazla ihtiyacını karşılayabileceğimizi tam anlamıyla görüp heyecanlanırdınız. Sonra girilen arz ve taleplerin arasındaki bağlantıları kurmaya başlar, buradaki ve şuradaki gibi hayallere dalardınız.  Sonra bunların aslında bir hayal olmadığını, zumbara topluluğu büyüdükçe bu tür hikayelerin vaka-i adiyeden sayılacağını düşünür, daha da fazla heyecanlanırdınız 🙂

Neyse, biz bir adım öncesine dönelim ve zumbaradan ilginizi çekeceğini düşündüğümüz Umut Acar’ın arzından bahsedelim. Umut 2 saatte kendi internet sitenizi yapmayı öğretiyor. Bu ders için öncesinde hiçbirşey bilmenize gerek yok, ders bittiğinde ise sanal dünyada bir mekanınız olmuş olacak! Mekanınızı büyütüp geliştirmek, süsleyip güzelleştirmek artık size kalmış. Tabi bu konuda da yalnız değilsiniz, bakarsınız zumbarada bu konuda da size omuz verecek birileri bulunur!

Arzın detaylarını görmek isterseniz, zumbarada Umut Acar’ın profiline girip arzlarını tıklamanız yeterli. Bakarsınız bir grup çalışması yapar, hep beraber site yapmayı öğreniriz!

Reklamlar

3 Responses to “Zumbaradan “Kendi İnternet Sitenizi Kendiniz Yapmayı” öğrenin!”


  1. Benim kendi sitemi yapma ihtiyacım ne zamandan beri vardı, bir türlü bir yol bulamamıştım. Şimdi Umut Acar’ın bu işin çözümü olduğunu okuyunca çok sevindim, nasıl ulaşırım nasıl kontak kurarız ??

  2. meltems Says:

    Dilek zumbara.com’a girip davetiye isteyebilirsin. Daha sonra Umut’un profiline girip kendisinin bu arzına teklif vermen gerekiyor.

    Umut büyük ihtimalle 10 Eylül’de bütün teklif verenlere topluca anlatıyor olacak web sitesi yapmayı.


  3. […] Acar 17 Eylül Cumartesi günü bizlere ”kendi internet sitemizi yapmayı” anlatıyor.  Bu çalışma için site yapımı ile ilgili önceden hiçbirşey bilmenize […]


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: