Türkiye Permakültür Buluşması

Mayıs 3, 2011

Zumbara topluluğunda permakültür ile ilgilenenlerin sayısı bir hayli fazla. Durum böyle olunca biz de desteklediğimiz Türkiye Permakültür Buluşmasının permakültür platformunda yer alan tanıtımını paylaşmak istedik.

Türkiye Permakültür Buluşması – Bayramiç, Kazdağı (24-28 Haziran)
Dünya hızla değişiyor. Bunun en büyük kanıtı, daha 2 yıl önce Türkiye’de permakültürü tanıyanların sayısı bir elin parmaklarını geçmezken, bugün geniş katılımlı bir permakültür buluşmasını gerçekleştiriyor olmamız. Geçtiğimiz son üç yılda düzenlenen eğitimler ve uygulamalar, bilgi ve deneyim paylaşımı sonucu permakültür felsefesi ve uygulamaları ülkemizde de yerleşmeye ve permakültürle ilgili bir bilgi ve tecrübe birikimi oluşmaya başladı.
Adil, dengeli ve çeşitliliği destekleyen, sürdürülebilir bir yaşam için bilgi, deneyim ve yüreklerimizi paylaşmaya davet ediyoruz sizleri.
Dünya hızla değişiyor. Bunun en büyük kanıtı, daha 2 yıl önce Türkiye’de permakültürütanıyanların sayısı bir elin parmaklarını geçmezken, bugün geniş katılımlı bir permakültür buluşmasını gerçekleştiriyor olmamız.Geçtiğimiz son üç yılda düzenlenen eğitimler ve uygulamalar, bilgi ve deneyim paylaşımı sonucu permakültür felsefesi ve uygulamaları ülkemizde de yerleşmeye ve permakültürle ilgili bir bilgi ve tecrübe birikimi oluşmaya başladı.Adil, dengeli ve çeşitliliği destekleyen, sürdürülebilir bir yaşam için bilgi, deneyim ve yüreklerimizi paylaşmaya davet ediyoruz sizleri.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: